פינוי פסולת בניין

זקוקים לשירותי פינוי פסולת בניין? מצאו קבלן פסולת לכל סוגי העבודות בקליק וגם טיפים, הסברים ותקנות, מחירונים נפוצים בענף ועוד.

 

פינוי פסולת בניין

זקוקים לשירותי פינוי פסולת בניין? כלי צמ"ה שונים יהפכו את המשימה למהירה ויעילה. 

 

מי זקוק לשירותי פינוי פסולת? 

שירותי פינוי פסולת בכלל, ו- פינוי פסולת בניין בפרט, הינו נושא חשוב מאין כמותו במספר רבדים. ראשית, כיום שלל סוגי בתי עסק מחויבים לסלק את הפסולת התעשייתית אותם הם מייצרים בצורה מבוקרת ולהיות מסוגלים להציג את אישורי ההטמנה והסילוק הנדרשים.

בנוסף, התנאים היום לקבלת היתר בניה וכן לקלבת טופס 4 מחייבים להראות התקשרות עם אתר הטמנת פסול מסודר ולהראות בהמשך גם את הקבלות על תשלום אגרות הסילוק.

על כל זאת, הרשויות המקומיות אוכפות בקפדנות יתרה מקרים של השלת פסולת בניין או פסולת חריגה שלא בתוך אמצעי סילוק פרטי.

היתרון של ציוד מכני הנדסי כגון מחפרים, מחפרונים, וכיצוא בכך בתהליך הפינוי הוא החיסכון העצום בזמן, מחד, וכמו כן הורדת רמת הסיכון במקום העבודה על ידי הפחתת כמות הידיים העובדות באמצעות שימוש בכלים ייעודיים. 

מה שחשוב לבדוק בנוסף לכלים שהומזנו הוא שהפסולת אכן מושלך באתר הטמנה רשמי ולא מושלך בשטח בניגוד לחוק. על פי הנתונים הרשמיים שפורסמו ענף הבניין בישראל מייצר מעלה 7.5 מיליון טון פסולת בשנה. מתוכם רק 2.5 מיליון טון מוציאם את עצמם מוטמנים באתר מורשה. 5 מיליון נוספים מושלכים בשטחים פתוחים. דבר זה יוצר פגיעה חמורה בסביבה, לרבות זיהומי קרקע ומים בעקבות השלכת אזבסט, ירידה בערך קרקעות, פגיעה בשטחים ירוקים ועוד.

בסרטון הבא ניתן לראות דיון בנושא שהתקיים בכנסת ב- 14 לפברואר 2012. 

 

 

 

זקוקים לשירותי פינוי פסולת בניין? צרו קשר באמצעות מוקד השירות או הטופס בתחתית הדף.  

 

כמה עולה פינוי פסולת 

עלויות פינוי פסולת משופעת ממספר משתנים כגון סוגי הציוד המכני ההנדסי שנדרשים והכמות, שעות ביצוע העבודה, אגרות ועלויות הטמנת הפסולת ועוד. לקבלת הפירוט המלא היכנסו למחירון עבודות מחפרון שלנו.

 

רוצים להתייעץ?

זקוקים לשירותי פינוי פסולת בניין? התקשרו אלינו או שלחו מייל באמצעות הטופס בתחתית העמוד וקבלן עבודות עפר יחזור אליכם בהקדם. 

שתף